Відлякуємо комарів на рибалці

Риболовля – це відмінний спосіб приємно відпочити і отримати задоволення. Але разом з радісним відпочинком з’являються вони – настирливі комарі. Відлякувати цих комах складно, але можна, до того ж не тільки хімічними препаратами, але іншими, цілком доступними, способами.

Привертає увагу комарів вуглекислий газ, запах поту і висока температура тіла. Темний одяг також притягує цих комах. Зараз поговоримо про те, якими методами та предметами можна вберегтися від комарів. Перш-за-все для захисту використовують різні антимоскітні сітки, щільний захисний одяг, протимоскітні намети і т. д. Також є народні методи, наприклад, рослини, аромати яких відлякують “кровосісь”. Більш дієвим та доступним в наш час є хімічні речовини. Вони займають визначне місце в цьому рейтингу, це репеленти, фумігатори, інсектициди, електричні фумігатори, спіралі від комарів. Якщо ж річ йде про домашній захист від москітів, то найефективнішою є лампа від мух, знищувач комах, яку ви можете замовити на https://insect-killer.com.ua. Забудьте про набридливих комах!

Антимоскітні костюми, які складаються з двох шарів, забезпечують хорошу терморегуляцію. Шар, що прилягає до тіла, є по суті термобілизна, яке виконано з натуральної бавовняної тканини. Крій костюмів універсальний і сідає на будь-який тип фігури. Манжети забезпечені еластичними гумками, а для особи є прозора сітка.

Хімічні засоби для позбавлення від комарів поширені і ефективні. Адже крему, спреї, емульсії в більшості своїй можна наносити безпосередньо на відкриті шкірні ділянки. Дія їх в середньому близько трьох годин, далі необхідно процедуру нанесення повторити. В даний час випускається велика кількість репелентів, компонент їх об’єднує – це ДЕТА. Речовина досить токсична, тому користуватися хім. засобами варто все ж обережно, точно дотримуючись інструкції.

Крім різного хімії, врятувати від комарів на природі може хороший багаття, так як комарі бояться диму і підвищеної температури багаття. Помічено що при температурі повітря вище 28 градусів, кровососи втрачають будь-яку активність. Також комарі не переносять вітряну «нельотну» погоду, коли їх буквально здуває з тіла.

У деяких випадках, коли в основному відкрито тільки особа, виправданим буває застосування москітних панам. Особливо при лові спінінгом коли важливий не стільки огляд, скільки чутливість снасті.

Однак, 100% захисту від укусів комарів не існує. І що робити якщо вас покусали?

Наслідки укусів комарів можна в якійсь мірі зменшити використовуючи кисломолочні продукти (кефір, сметана), а також розчини нашатирного спирту або питної соди (половина чайної ложки на склянку води).

Comments are closed.