Прикормка і насадки

Прикормку можна використовувати досить просту. Головне, щоб у ній були дрібні і великі частки. Перші привертають рибу здалеку, другі, вимиваючиcm і затримуючись на грунті в ближньому радіусі, дають наводку на гачки з приманкою.

Основу підгодовування може становити розпарена пшоняна каша. До неї додають трохи пшеничних висівок, панірувальні сухарі, смажене насіння соняшника та конопель (або макуху), а для зв’язки розраховану дозу дитячого толокна. Для додання запаху використовують зазвичай природні ароматизатори, такі як настій м’яти або рослинну олію (реп’яхову, соняшникову, кукурудзяну). Іноді в якості добавок беруть ванілін, смажений подрібнений арахіс, сухе молоко.

Підібрані компоненти ретельно перемішуються і доводяться до в’язкої консистенції додаванням річкової води. Важливо, щоб прикормка повністю вимивалася з годівниці не швидше ніж за 30-40 хвилин, але і не повільніше, тому щільність прикормки залежить від швидкості течії. Якщо буде багато води в кормі, то він швидше вимиється і не дасть потрібного ефекту, а дуже в’язка прикормка не створить достатнього кормового сліду. Іноді в більш в’язку, ніж зазвичай, прикормку, призначену для годівниці відкритого типу, замішують опариша, у воді він починає ворушитися, руйнуючи кормовий ком, і разом з рослинними частинками привертає рибу. Для тих, кого цікавлять аналогові рації, рекомендуємо звернути увагу на рацію Baofeng. Переходьте за посиланням: https://mirkit.com.ua/product/ratsiya-baofeng-uv-5r-8-w, тут краща ціна.

У процесі лову, якщо клювання слабшає, а на оснащенні використовується відкрита годівниця з рослинним кормом, її замінюють закритим пластиковим контейнером для опаришів. Буває, що на чистого опариша лящ підходить швидше. Також непогано залучають ляща дрібні черв’яки. Ними заповнюють контейнер з більш широкими, ніж для опариша, отворами, щоб хробаків вимивало течією.

Взагалі витрата прикормки при ловлі на швидкій течії велика: за риболовлю зазвичай іде до 5-8 літрів готової рослинної суміші. Найпопулярніші насадки для лову на грядках – пластівці перловки або пшениці, опариші, насаджені на гачок по 4-8 штук, пучок черв’яків-гнойовиків, невеликий виповзок, макарони-зірочки, які фіксуються зерном перловки або пшениці, наколотої на жало. Помічено, що при заміні опариша лялечками починає брати більше великий лящ, який до цього виявляв обережність.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *