Повідці, вертлюжки, карабіни

При тролінговому лові щуки ці дрібні деталі відіграють дуже важливу роль. Буває, рибалка днями борознить на човні водні простори, а коли нарешті підсікає трофейну щуку, та несподівано вона сходить з-за того, що поводок виявився занадто коротким, або карабін розігнувся, або вертлюг зламався.

Повідці. Для тролінгової щучої оснастки добре підходять металеві плетені, але м’які, як шнурок, повідці довжиною не менше 50 см. Вони повинні витримувати навантаження до 50 кг. Тільки такі повідці вважаються надійними при лові крупної підступної щуки, вага якої, втім, не буде такою великою. Але запас міцності завжди необхідний.

Вертлюжки та карабіни. Для лову великої щуки не слід використовувати вертлюги та карабіни, виготовлені з латунної сталі. Вони можуть не витримати сильних ривків. Потрібно застосовувати з’єднувальні елементи, виготовлені тільки з якісної сталі зі спеціальним покриттям. Вертлюг на шариковому підшипнику забезпечує м’яку і бездоганну роботу приманки і запобігає перекручуванню волосіні під час виведення.

Трійники. Зазвичай воблери провідних сучасних фірм забезпечені надійними гострими трійниками. Однак, якщо є необхідність, можна трійники замінити дуже якісними трійниками, що мають червоне покриття для додаткового залучення уваги риби.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *