Обладнання

Човнові мотори. Тролінгом зазвичай ведуть ловлю одночасно на кілька вудилищ з човна або катера, обладнаного мотором, що забезпечує самий тихий хід при проводці. При щучому тролінгу використовують як бензинові мотори, так і електричні, що живляться від акумулятора. Човен або катер вибирається відповідно потужності мотора. Надсильні мотори встановлюють на спеціальні швидкісні судна. Мотор потужністю до 100 кінських сил встановлюють на катери середнього класу. Є високошвидкісні надувні човни з жорстким дном і укріпленої конструкцією, для яких підійде мотор потужністю 50-80 кінських сил. Для тролінгу немає сенсу використовувати більш потужні мотори. Для використання електромоторів добре підходять багато моделей гумових надувних човнів, призначених для тихохідного плавання, а також інші легкі плавзасоби.

Ехолот. Цей прилад незамінний при лові тролінгом, оскільки дозволяє виявляти на дні бровки і ями та проводити приманку під кутом до звалили або паралельно їй. Ехолот показує структуру дна, що важливо, так як щука не любить занадто замулене дно. Також ехолот показує положення риби в шарах води або біля дна, її розмір. Ехолот фіксує розташування на дні великих об’єктів (таких, як валуни, корчі, затонула колода), за якими може ховатися щука.
Портативний навігатор. Це прилад, який визначає ваші координати на масштабній карті. Він запам’ятовує необхідні точки або маршрут, і потім ви без зусиль можете пройти їх знову або повернутися в необхідну точку.

Тримачі вудилищ. Корма і борт човна (катера) повинні бути обладнані спеціальними утримувачами для установки вудилищ. Вони можуть мати форму гнізд або спеціальних захватів.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *