Ловля коропа в холодній воді

Зимовий карпфішінг ставить великий психологічний бар’єр. Погода зазвичай не блищить своїми барвами, а прокидатися вранці все складніше, не кажучи вже про те, що б залишати теплий будинок. Втім, я бачу в цьому і плюси. Головний – відсутність рибалок на березі. Тільки ти і ще, можливо, пара ентузіастів. Останні тридцять п’ять років я ловлю до тих пір, поки водойми не покриються шаром льоду. Мені подобається виклик, який представляє собою ловля в холодні місяці року. Є в цьому щось особисте, що вабить, що допомагає мені потім із задоволенням дивитися на своє відображення в дзеркалі вранці.

ТОЧКА ВІДЛІКУ

Відсутність карпятників на березі відкриває всі двері. Можу вибрати будь-яке водоймище і місце лову без будь-яких перешкод. Я не думаю про сусідів і повністю сконцентрований на рибі. Також я не стежу за атмосферним тиском і не чекаю єдиний сонячний день. Я ловлю, коли у мене з’являється нагода. Ще краще, якщо я можу їздити на водойму на регулярній основі. Взагалі в холодний сезон слово «регулярність» має величезне значення, так як пов’язано
з підгодовуванням.

Тема прикормки в холодній воді стала популярною порівняно недавно. Раніше рибалки не поділяли Бойл на «зимові» і «літні». Я пам’ятаю, як в середині 90-х виробники стали експериментувати і задумалися над роботою прикормки в різних умовах. Тоді стало очевидно, що одні базові мікси і добавки працюють краще за інших. Зараз вже кожен знає, що жирні рибні Бойл розчиняються у воді не так ефективно, як влітку, але в той час це був прорив.

Останні роки я взагалі не переймаюся з приводу вибору прикормки: у мене є кілька перевірених лінійок, яким я довіряю, оскільки зловив на них рибу. Один з ключів до успіху – регулярність підгодовування. Чим частіше ви буваєте на березі, тим вище шанси, що слабоактивними короп буде відвідувати вашу точку лову.
Перед тим як почати бомбити підгодовуванням, потрібно задуматися над вибором відповідного водойми. Ищешь работу? Заходи на сайт и выбирай самые свежие вакансии. Лучшие предложения – работа на складе борщаговка.

В умовах пізньої осені зловити з першої спроби – спіймати удачу за хвіст. Коли відбувається зміна сезону, не тільки дерева оголюються, а й під водою відбуваються кардинальні зміни. Часом звичні місця доводиться вивчати заново. Відповідно, перша пара поїздок може пройти даремно, поки ви не вирішите поставлену задачу. Чим частіше ваша підгодовування буде миготіти в воді, тим вище шанси, що короп буде її шукати. Я ловлю на те, чим Прикормлюємо, при цьому в зимовий сезон я продовжую використовувати Бойл і пеллетс.

Comments are closed.