Кораблик для ловлі коропа

Ефективність кораблика для завозу прикормки (коропового кораблика) дуже висока, і застосовувати його можна не тільки для підгодовування, але і для вивчення рельєфу дна ехолотом, і доставки самих оснасток в місце лову.

У даній статті ми розглянемо деякі плюси і мінуси цього недешевого рибальського ґаджета. Відрізняються вони якістю матеріалів, розмірами, ємностями акумуляторів і іншими корисними примочками.

Для початку розглянемо плюси цього рибальського девайса. Очевидно, що купувати таку дорогу рибальську іграшку в мінімальній комплектації сенсу особливого немає, адже цей кораблик повинен виконувати відразу кілька найважливіших функцій (підгодовування і визначення рельєфу дна за допомогою ехолота). Якщо ви збираєтеся придбати рибальський ехолот, радимо почитати про різновиди ехолотів, щоб знати всі нюанси цього гаджета. Якщо ж ви майстер на всі руки – можете зробити карповий кораблик власноруч. Тому рекомендуємо завітати на сайт hobbymania.com.ua, тут ви знайдете необхідні комплектуючі та запчастини для коропового кораблика.

карповий кораблик

Завозити снасті на великі відстані не дуже зручно, по-перше, довго завозити оснастку, по-друге, довго вимотувати снасть, та й місткість шпулі теж обмежена. Загалом, ловити велику рибу з дистанції понад 200 метрів дуже незручно, але буває, що це необхідно. Але хоч завозити оснастку і довго, але в вітряну погоду кораблик забезпечить точний завезення снасті, чого не скажеш про занедбаність самим вудилищем.

ДОСТАВКА КОРМУ КАРПОВИМ КОРАБЛИКОМ

Наступне що хотілося б відзначити – це доставка корму в місце лову. Найчастіше доставляють зернові, пелети, горох, кукурудзу, але завезення сипучої прикормки буває проблематичним, так як корм такого типу налипає на стінки корабля і може не висипатися. Бажано в такому випадку робити невеликі підгодовувальні кулі, які в будь-якому випадку будуть ефективніше, ніж підгодовування за допомогою парашута.

При пригодовуванні парашутом кулі розлетяться на великій площі, а кораблик покладе всю підгодовування в одне місці, причому удару об воду не буде, і всі кулі в цілості дійдуть до дна. В іншому, корабликом можна завозити як макуш так і бойли. Якщо цікаво – почитайте про лов на макуш, ловлю коропа на кукурудзу.

РІЗНОВИДИ І ОСОБЛИВОСТІ  КОРАБЛИКІВ ДЛЯ РИБОЛОВЛІ

Сучасні підгодовувальні кораблики в залежності від конструкції можуть виконувати різні завдання:

  • Доставка прикормки в точку лову.
  • Завезення снасті в проблемні для закидання місця.
  • Навігація GPRS.
  • Функція ехолокації.

Але все ж основне завдання кораблика – доставка прикормки. У цьому сенсі такі гаджети можна класифікувати по їх вантажопідйомності.

 

Comments are closed.