Гачки на вугра

Для ловлі вугра застосовуються різноманітні приманки. Це може бути жива рибка, рибне філе, або мертва рибка. Часто використовуються довгі черв’яки, опариші, личинки борошняного хробака, хрущі, м’ясний фарш. Для кожної з цих приманок потрібен свій гачок. Слід ретельно вибирати гачок, який не тільки утримує і правильно демонструє приманку, але і полегшує підсікання і виведення енергійно чинять опір риби.

Іншими словами, неправильно підібраний гачок не підсіче рибу або відлякує досвідченого вугра. Принади, які легко зісковзують з гачка, можна закріпити безбарвної ниткою, в крайньому випадку волосінню діаметром 0,08 мм. Приманка не повинна закривати жало гачка, тому що це ускладнить або унеможливить підсікання вугра. Для кожного гачка слід використовувати повідкового і основну волосінь з пропорційної міцністю.

Ищите удивительный отдых недалеко от мегаполиса? Отвлекитесь от повседневной суеты, насладитесь красотой природы. Подберить отель под Киевом по доступным ценам.

Різновиди гачків
1. Гачок з міцної дроту, з двома зазублинами на цівку, що полегшує підсікання, і з колечком. Призначений для довгих черв’яків, гачки меншого розміру – для опаришів.
2. Дуже міцний кований гачок для лову вугрів на довгих черв’яків. Ця модель використовується всюди, де приманки можуть сіватіть інші риби, які набагато сильніше вугра.
3. Дуже міцний кований гачок, призначений для лову на дендробену і червоних черв’яків. Гачок може стати універсальним в водоймі з різними рибами, де вугор є невеликою частиною улову.
4. Гачок з удосконаленнями: підтяг гачка трохи розширений і надійніше утримує рибу; жало загнуто всередину, що полегшує підсікання; колечко зігнуте всередину, і гачок встає в правильне положення при підсікання; гачок посилений бічним сплющенням.
5. угрів гачок з подвійною кількістю зазубрин на цівку (4 штуки). Є посилене жало і колечко, загнуте всередину. Це полегшують ловлю вугра в струмені течії.
6. Гачок типу «байтхолдер», відповідний для лову на шматки великого дощового черв’яка.
7. Міцний кований гачок, призначений для лову з дна на довгих черв’яків і тварини приманки.
8. Гачок з подовженим цівкою і незвичайним розташуванням зазубрин. Призначений для озброєння філе для вугра. Зменшена зазубрина на жалі полегшує проникнення під час підсікання, оскільки філе зі шкірою ускладнює глибоке підсікання.

Comments are closed.